Skupina B

 

Výcvikový mot. osobní automobil zn. Škoda Superb Combi 1.9 TDI,  6 stupňový manuál.

 

Motorová vozidla, která nespadají do žádné ze skupin A1, A2, A a B1, s největší povolenou hmotností nepřevyšující 3,5 tuny a maximálně 8 místy k sezení mimo řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo o největší povolené hmotnosti nepřevyšující 750 kg, pokud největší povolená hmotnost této jízdní soupravy nepřevyšuje 3,5 tuny (schválený pozměňovací návrh připouští rozšíření na 4,25 tuny). Řidičské oprávnění skupiny B platí i pro vozidla skupiny A1 s automatickou převodovkou a pro vozidla skupiny B1. Řidičské oprávnění skupiny B opravňuje držitele, který dosáhl věku 21 let, i k řízení tříkolových vozidel skupiny A.

 

 

Kompletní kurz autoškoly

 - 28 hodin praxe jízdy
 - 10 hodin teorie
     

 

      Řidičský průkaz typu B, který vás opravňuje k řízení osobního automobilu, získáte na základě vykonané teoretické a praktické zkoušky. Kompletní kurz zahrnuje 10 hodin teorie včetně praktické zdravotní přípravy a 28 hodin praktické výuky.

     

      Na začátku vás bude čekat teoretická výuka – naučíte se předpisy o provozu vozidel, pravidla ovládání a údržby a také vás čeká teorie řízení a zásady bezpečné jízdy a samozřejmě nezbytná zdravotnická příprava. V praktické části už půjde hlavně o váš „jezdecký“, tedy řidičský um. 

 

 

 

 

Vytvořeno systémem web-rychle.cz